Współpraca

VITECO — dołącz do naszej rodziny!

VITECO to miejsce, w którym stawia się nie tylko na innowacyjne, wydajne i zrównoważone produkty, ale również na stabilną i jasną kulturę przedsiębiorstwa. Właściciele marki są pewni, że tylko dobra współpraca pozwoli im kształtować pozytywną przyszłość marki, świata, a także osób, które nawiążą z nami współpracę. Chcąc osiągnąć powyższy cel, postawiliśmy na pracę zespołową opartą na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu, jasno określonych strukturach i możliwościach indywidualnego rozwoju każdej jednostki. VITECO docenia wkład każdego pracownika — zarówno stażysty, jak i specjalisty z wieloletnim doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ludzie mogą mieć różne doświadczenia i spojrzenie na świat, które mogą przynieść w naszym przedsiębiorstwie powiew świeżości i nowego spojrzenia na istotne dla rozwoju marki sprawy.

VITECO — atrakcyjny pracodawca i partner w biznesie

VITECO to marka, którą cenią zarówno przyszli pracownicy, jak i hurtownie instalacyjne, które nawiązują z nami współpracę. Najważniejsze dla nas są: zaufanie, rozwój i innowacyjność, zarówno jeśli chodzi o asortyment, który proponujemy naszym kontrahentom, jak i w odniesieniu do obecnych i przyszłych partnerów biznesowych.

Człowiek jest najważniejszy

Biznes rządzi się swoimi prawami. Aby odnieść sukces, należy nie tylko poznać rynek, na który się wchodzi, ale także mocne i słabe strony potencjalnych pracowników i partnerów biznesowych. To, na co kładziemy szczególny nacisk podczas współpracy to zrozumienie drugiego człowieka — przede wszystkim jego indywidualnych potrzeb. Zaufanie naszych pracowników i hurtowni, które z nami współpracują zdobywamy poprzez osobisty kontakt oraz jasną komunikację. Każdy, kto trafia do VITECO, od samego początku wie, czego oczekujemy i co możemy dać w zamian.

Rozwój to podstawa naszego sukcesu

VITECO stawia na rozwój — nie tylko swój, ale także osób i podmiotów, które zwiążą się z marką. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek grzewczy i instalacyjny ciągle się zmienia. Nie zamykamy się na te zmiany. Reagujemy na nie i ciągle wdrażamy nowe rozwiązania, które skutecznie prowadzą nas w kierunku przyszłości. Nasze działania i dążenie do wyznaczonego celu widać gołym okiem. Nie stoimy w miejscu, tylko ciągle się rozwijamy, wprowadzamy innowacje, które z pewnością przypadną do gustu naszym partnerom biznesowym.

VITECO chroni środowisko naturalne

Decydując się na współpracę z marką VITECO, każdy podmiot może mieć świadomość, że razem z nami chroni środowisko naturalne przed degradacją. Zdajemy sobie sprawę, iż Ziemia jest tylko jedna i to od nas — ludzi zależy, jak będzie wyglądała za kilkadziesiąt lat. Dlatego tworząc asortyment, dążymy do tego, aby zadbać o zrównoważoną przyszłość kolejnych pokoleń. Pomagają nam w tym nasi pracownicy, którzy nie tylko projektują innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązania, ale również weryfikują wymagania związane z jakością i wszelkimi procesami twórczymi.

pixel