Program Partnerski IK

Marka własna Instal-Konsorcjum – VITECO, troszczy się o dobro swoich klientów, nie tylko pod względem najwyższej jakości urządzeń grzewczych, wentylacyjnych czy przeznaczonych do filtracji wody.

Stali klienci marki VITECO mogą przystąpić również do Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum i czerpać korzyści z atrakcyjnych benefitów i dodatkowych praw. Program PIK zapewnia stałe wsparcie dla najważniejszych odbiorców produktów. Nagradza aktywność, umożliwiając wymianę zebranych punktów PIK na atrakcyjne nagrody ulokowane w specjalnym katalogu. Oprócz tego klienci przystępujący do programu PIK mają dostęp do niecodziennych ofert i dodatkowych świadczeń.

Jeżeli chcesz dołączyć do Programu Partnerskiego PIK, jeszcze dziś wypełnij prosty formularz rejestracyjny , poczekaj na akcept Konsorcjanta i zacznij korzystać ze wszelkich przywilejów!

Czekają na Ciebie:

  • Atrakcyjne nagrody za zebrane punkty PIK.
  • Świadczenia dodatkowe i oferty specjalne m.in. oferta T-Mobile, dzięki której zyskasz dostęp do najlepszych stawek na rynku i darmowe rozmowy telefoniczne z hurtownią. Oprócz tego będziesz mógł skorzystać z ubezpieczenia OC na preferencyjnych warunkach.
  • Wsparcie podczas codziennej pracy.
  • Fachowa pomoc techniczna.
  • Udział w szkoleniach podnoszących kompetencje.
  • Giełda Towarowa organizowana co dwa lata, podczas której nawiążesz nowe i satysfakcjonujące relacje biznesowe.

Masz jakiekolwiek pytania? Czym prędzej skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

pixel