Moduły fotowoltaiczne Viteco E-PV 300 W

opis

Moduł fotowoltaiczny E-PV 300 W– to urządzenie służące do konwersji energii promieniowania słonecznego na prąd elektryczny.

Moduł fotowoltaiczny E-PV 300W jest kontrolowany i monitorowany na całej płaszczyźnie produkcji: przeprowadzenie komputerowego monitoringu jakości ogniw przed i po lutowaniu; kontrola parametrów elektrycznych na specjalnej klasie testerze klasy AAA zgodnie z wymogami IEC 60904-9.

specyfikacja

Moduł jest o polikrystalicznych ogniwach krzemu. Mogą zostać wykorzystane zarówno w instalacjach wyspowych (off-grid) jak i w instalacjach podłączonych do sieci energetycznej (on-grid). Moduł jest zbudowany z 72 ogniw po-łączonych szeregoworównolegle, szczelnie zalaminowanych, pokrytych szybą hartowaną o grubości 4 milimetrów, oprawionych w specjalny, opatentowany profil aluminiowy.

Ogniwa lutowane są bezdotykowo za pomocą ciepłego powietrza, co minimalizuje powstanie mikronapięć w strukturze ogniw. Cały proces lutowania modułu fotowoltaicznego odbywa się w wysokiej klasy laminatorach w warunkach głębokiej próżni. Parametry laminacji są ściśle określone technologią i nie mogą być zmienione przez operatorów – gwarantuje to wysoką jakość i powtarzalność laminacji.

 

Zalety modułu fotowoltaicznego E-PV 300W:

 • moduł fotowoltaiczny E-PV 300W to najczystsze źródło energii elektrycznej,
 • możliwość sprzedaży wyprodukowanej energii do sieci energetycznej,
 • stosowanie nowoczesnych technologi w procesie produkcyjnym (lutowanie i laminacja),
 • komputerowy monitoring procesu lutowania ogniw,
 • specjalistyczna kontrola parametrów elektrycznych i kontrola jakości procesu produkcyjnego,
 • długa żywotność modułu.

 

Cennik

Formularz kontaktowy


  Kontakt z Viteco

  Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.
  ul. Krakowska 29
  50-424 Wrocław

  NIP 899-11-48-563
  REGON 930840349

  Kontakt
  sprzedaz@viteco.pl