Rekuperatory Rekuperatory Viteco R

opis

Rekuperatory Viteco przeznaczone są do wykorzystania w domach jednorodzinnych zaprojektowanych wg wymogów technicznych obowiązujących od 2021 roku, w skrócie WT202. Dostępne są w wielkościach 200, 300, 450, 600 i 650 m3/h, wszystkie mogą być instalowane w pozycji stojącej lub wiszącej, z wyjątkiem modelu 650, który z racji swojej masy (85 kg) jest przeznaczony tylko do posadowienia na podłodze. Podwójna metalowa obudowa, izolowana pianą poliuretanową formowaną pod ciśnieniem, pozwala na uzyskanie bardzo dobrej izolacji cieplnej oraz odporności na wpływ wilgoci.  Poszczególne wersje rekuperatorów posiadają również dodatkową izolację cieplną pomiędzy przestrzeniami wewnątrz urządzenia. 

specyfikacja

  • Rekuperatory Viteco mają unikalną cechę pozwalającą na dowolną konfigurację podłączenia przewodów wentylacyjnych doprowadzających powietrze z i do budynku, od góry albo od dołu urządzenia. Pozwala to na łatwe podłączenie rekuperatora do instalacji wentylacyjnej przy montażu zarówno na poddaszu, jak i na dolnych kondygnacjach budynku.
  • Wszystkie rekuperatory wyposażone są w automatyczny 100% by-pass wymiennika ciepła.
  • Konstrukcja rekuperatorów pozwala na łatwy dostęp do filtrów powietrza w celu ich wymiany, której przeprowadzenie jest możliwe bez konieczności otwierania obudowy urządzenia. Filtry ukryte są pod otworami rewizyjnymi, do otwarcia których nie są potrzebne narzędzia. 
  • Wszystkie rekuperatory Viteco wyposażone są w rozbudowane inteligentne sterowniki, które różnią się pomiędzy sobą zastosowanym rodzajem panelu sterującego. Już w wersji podstawowej panel sterujący wyposażony jest w graficzny wyświetlacz LCD, obrazujący wszystkie funkcje urządzenia.

Formularz kontaktowy

Kontakt z Viteco

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.
ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

NIP 899-11-48-563
REGON 930840349

Kontakt
 sprzedaz@viteco.pl