Rekuperatory Rekuperatory Viteco R

opis

Rekuperatory Viteco wykorzystują do odzysku ciepła przeciwprądowe wymienniki ciepła, gwarantujące uzyskanie doskonałej wydajności cieplnej urządzenia przy zachowaniu umiarkowanych oporów przepływu powietrza. Inteligentny system zabezpieczenia przed zamarzaniem wymiennika gwarantuje uzyskanie kompromisu pomiędzy kosztami eksploatacji centrali wentylacyjnej, a wielkością odzysku ciepła.

specyfikacja

  • Rekuperatory Viteco mają unikalną cechę pozwalającą na dowolną konfigurację podłączenia przewodów wentylacyjnych doprowadzających powietrze z i do budynku, od góry albo od dołu urządzenia. Pozwala to na łatwe podłączenie rekuperatora do instalacji wentylacyjnej przy montażu zarówno na poddaszu, jak i na dolnych kondygnacjach budynku.
  • Wszystkie rekuperatory wyposażone są w automatyczny 100% by-pass wymiennika ciepła.
  • Konstrukcja rekuperatorów pozwala na łatwy dostęp do filtrów powietrza w celu ich wymiany, której przeprowadzenie jest możliwe bez konieczności otwierania obudowy urządzenia. Filtry ukryte są pod otworami rewizyjnymi, do otwarcia których nie są potrzebne narzędzia. 
  • Wszystkie rekuperatory Viteco wyposażone są w rozbudowane inteligentne sterowniki, które różnią się pomiędzy sobą zastosowanym rodzajem panelu sterującego. Już w wersji podstawowej panel sterujący wyposażony jest w graficzny wyświetlacz LCD, obrazujący wszystkie funkcje urządzenia.

Formularz kontaktowy

Kontakt z Viteco

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.
ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

NIP 899-11-48-563
REGON 930840349

Kontakt
 sprzedaz@viteco.pl