Rekuperatory Rekuperatory Viteco R

opis

Rekuperatory Viteco wykorzystują do odzysku ciepła przeciwprądowe wymienniki ciepła, gwarantujące uzyskanie doskonałej wydajności cieplnej urządzenia przy zachowaniu umiarkowanych oporów przepływu powietrza. Inteligentny system zabezpieczenia przed zamarzaniem wymiennika gwarantuje uzyskanie kompromisu pomiędzy kosztami eksploatacji centrali wentylacyjnej, a wielkością odzysku ciepła.

specyfikacja

 • Rekuperatory Viteco mają unikalną cechę pozwalającą na dowolną konfigurację podłączenia przewodów wentylacyjnych doprowadzających powietrze z i do budynku, od góry albo od dołu urządzenia. Pozwala to na łatwe podłączenie rekuperatora do instalacji wentylacyjnej przy montażu zarówno na poddaszu, jak i na dolnych kondygnacjach budynku.
 • Wszystkie rekuperatory wyposażone są w automatyczny 100% by-pass wymiennika ciepła.
 • Konstrukcja rekuperatorów pozwala na łatwy dostęp do filtrów powietrza w celu ich wymiany, której przeprowadzenie jest możliwe bez konieczności otwierania obudowy urządzenia. Filtry ukryte są pod otworami rewizyjnymi, do otwarcia których nie są potrzebne narzędzia. 
 • Wszystkie rekuperatory Viteco wyposażone są w rozbudowane inteligentne sterowniki, które różnią się pomiędzy sobą zastosowanym rodzajem panelu sterującego. Już w wersji podstawowej panel sterujący wyposażony jest w graficzny wyświetlacz LCD, obrazujący wszystkie funkcje urządzenia.

Ulotki i katalogi

 

Cennik

Formularz kontaktowy


  Kontakt z Viteco

  Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.
  ul. Krakowska 29
  50-424 Wrocław

  NIP 899-11-48-563
  REGON 930840349

  Kontakt
  sprzedaz@viteco.pl